Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

POMOC PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA

Zachęcam uczniów do kontaktowania się ze mną w trudnych dla was sytuacjach czy innych problemach, w których mogłabym pomóc. Za pomocą  poczty e-mail na adres i.tuleja@zsb.jaslo.pl lub  przez messengera.

 Zespół Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego współpracuje z Środowiskowym Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Jaśle, który świadczy pomoc w zakresie psychoterapii, terapii psychologicznej dzieci i młodzieży do 21 roku życia oraz konsultacji psychologicznych dla rodziców. Porady udzielane są bezpłatnie przez psychologów, psychoterapeutów, terapeutów środowiskowych.

W związku z pandemią infekcji COViD-19 pomoc uzyskać można pod następującymi numerami telefonów:
Anna Sokołowska (psycholog, psychoterapeuta) tel. 532 560 673
Małgorzata Rymarz (psycholog, psychoterapeuta) tel. 515 098 568
Marzena Lechwar (psycholog) tel. 669 056 479