Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

04 stycznia 2021 14:02 | Aktualności

Zawody w literaturze na poważnie lub z humorem

Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle zaprasza uczniów szkół zawodowych z powiatu jasielskiego do wzięcia udziału w  I Międzyszkolnym Konkursie Literackim:

Fachowo i bezpiecznie wykonuję swój zawód…  Zawody w literaturze na poważnie lub z humorem Mrugnięcie

    Uruchom wyobraźnię i napisz wiersz, opowiadanie albo narysuj komiks na temat nauki w szkole zawodowej lub pracy w zawodzie, który zamierzasz wykonywać w przyszłości.

Prace konkursowe  z dopiskiem:  KONKURS LITERACKI  - ZAWODY W LITERATURZE, należy przesłać w formie elektronicznej na adres: sekretariat@zsb.jaslo.pl oraz w formie papierowej (przesłane pocztą na adres szkoły lub przekazane osobiście do skrzynki podawczej)

Termin składania prac: 26 lutego 2021

Regulamin Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Fachowo i bezpiecznie wykonuję swój zawód…” oraz materiały do pobrania w załącznikach.

Koordynatorzy konkursu:

Karina Skowron: k.skowron@zsb.jaslo.pl
Magdalena Brocławik: m.broclawik@zsb.jaslo.pl

Przeczytano: 634 razy. Wydrukuj|Do góry