Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

10 sierpnia 2020 12:39 | Aktualności

WYDAWANIE ŚWIADECTW MATURALNYCH

 odbędzie się 11 sierpnia 2020

Począwszy od tego dnia, absolwenci będą mogli sprawdzić w systemie OBIEG punkty uzyskane za każde zadanie wraz z przypomnieniem treści zadań. Mogą także zobaczyć swój wynik na tle wyników swojej szkoły, gminy, powiatu i całego województwa.

 Logowanie do systemu OBIEG odbywa się za pomocą numeru PESEL oraz hasła, które uczniowie otrzymali w szkole. W przypadku zgubienia hasła należy zwrócić się do dyrektora szkoły.

ABSOLWENTOM, KTÓRZY PRZYSTĄPILI DO WSZYSTKICH EGZAMINÓW I NIE ZDALI TYLKO JEDNEGO, PRZYSŁUGUJE PRAWO DO ZDAWANIA EGZAMINU POPRAWKOWEGO W SIERPNIU POD WARUNKIEM ZŁOŻENIA DEKLARACJI PRZYSTĄPIENIA DO TEGO EGZAMINU (załącznik nr 7) W TERMINIE 3 DNI OD DNIA WYDANIA WYNIKÓW (czyli do 14 sierpnia 2020).

Część pisemna egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym odbędzie sie 8 września 2020 r.

Deklaracja przystąpienia do egzaminu poprawkowego na stronie http://www.oke.krakow.pl oraz w załączniku

Anna Dyrek

 http://www.oke.krakow.pl/inf/

Przeczytano: 306 razy. Wydrukuj|Do góry