Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

26 czerwca 2020 13:26 | Aktualności

WAKACJE 2020!

Zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020 i po wielu miesiącach wytężonej pracy nadszedł długo oczekiwany czas wakacji!

Drodzy nauczyciele, uczniowie i rodzice!

Dziękujemy za ten rok wspólnej pracy. Był to wyjątkowy czas, który na pewno na długo zostanie w naszej pamięci.

Chcemy podziękować wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w organizację zdalnej pracy. Doceniamy ogromną pracę nauczycieli, a przede wszystkim wychowawców, którzy poświęcili wiele czasu i wysiłku, by zmobilizować do nauki wszystkich uczniów.

Drodzy uczniowie i absolwenci szkoły!

Serdecznie gratulujemy Wam wyników w nauce i życzymy wspaniałych, beztroskich wakacji.

Kochani uczniowie! Mamy nadzieję, że uda Wam się wypocząć i we wrześniu stawicie się w murach szkoły uśmiechnięci i opaleni. Tęsknimy już za Wami!

Czekamy na zdjęcia z wakacji, nawet jeżeli w tym roku będą to wakacje w ogródku lub na balkonie. A może, mimo wciąż obowiązujących obostrzeń, uda Wam się wyjechać w jakieś ciekawe miejsce. Wierzymy w Waszą kreatywność Wyluzowany. Wrzucajcie swoje fotki na szkolnego Facebooka.

Absolwentom życzymy sukcesów w życiu osobistym i znalezienia dobrej pracy. Zachęcamy również do podnoszenia swoich kwalifikacji w Branżowej Szkole II Stopnia Nr 3 w „jasielskiej budowlance”.

Miłych wakacji! Zaglądajcie na naszą szkolną stronę i na Facebooka.

Dyrekcja ZSB

Przeczytano: 462 razy. Wydrukuj|Do góry