Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

12 marca 2020 14:03 | Aktualności

Uczniowie i rodzice! Przerwa w nauce to nie ferie!

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa w dniach od 12 do 25 marca 2020r. zostały odwołane zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach, ale apelujemy do młodzieży i rodziców o odpowiedzialne zachowanie i poważne podejście do zagrożenia.

Dwutygodniowa przerwa w nauce z powodu zagrożenia koronawirusem to nie są ferie! Młodzież powinna w tym czasie pozostać w domach, unikać spotkań z innymi osobami, co do których nie mają pewności czy nie zostały zarażone,  a także ograniczyć wyjścia do miejsc publicznych,  takich jak kawiarnie, sklepy czy galerie handlowe.

Dołożymy wszelkich starań, by uczniowie mogli pracować w domach, zdalnie wspomagani przez swoich nauczycieli. Przygotowujemy zakładkę z materiałami edukacyjnymi dla uczniów z poszczególnych klas. Aby mieć pewność czy dany materiał został przez uczniów przyswojony i zrealizowany, będziemy monitorowali prace uczniów i na bieżąco ich oceniali. Dzięki temu przerwa w nauce nie powinna się to odbić na edukacji młodzieży i zbliżających się egzaminach.

Zachęcamy do korzystania z zasobów e-podręczników, umieszczonych na stronie:

https://epodreczniki.pl/ksztalcenie-ogolne/szkola-ponadpodstawowa

Anna Dyrek
p.o. dyrektora ZSB

Przeczytano: 578 razy. Wydrukuj|Do góry