Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

11 lutego 2020 12:36 | Aktualności

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dziś obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu, ogólnoświatowe wydarzenie, które podnosi świadomość na temat bezpieczeństwa w Internecie i zachęca wszystkich do pomocy w tworzeniu lepszego internetu. W tym roku tematem przewodnim jest „ Razem na rzecz lepszego internetu ”, aby zachęcić wszystkich Polaków do rozpoczęcia rozmowy na temat bezpieczeństwa w Internecie i zainspirowania pozytywnych zmian.

Najlepszym sposobem na obserwowanie tego dnia jest bezpieczne surfowanie po Internecie. Możesz to zrobić, upewniając się, że oprogramowanie jest aktualne, że masz zainstalowane najnowsze oprogramowanie antywirusowe i złośliwe oprogramowanie, korzystasz z blokad rodzicielskich i korzystasz z bezpiecznych haseł. Aby uzyskać dodatkowe wskazówki, zawsze możesz połączyć się z connectsafely.pl, partnerem polskiego Dnia Bezpiecznego Internetu.

Jeśli korzystasz z mediów społecznościowych, zawsze możesz użyć hashtagu #SaferInternetDay, lub podzielić się poniższym kodem QR aby rozpowszechniać wiadomości o tym święcie i upewnić się, że Twoi przyjaciele i rodzina podejmują odpowiednie środki, aby zapewnić, że ich czas w Internecie jest bezpieczny i bezproblemowy 

 

dbi.png   


Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie na najlepszą INFOGRAFIKĘ dotyczącą bezpieczeństwa w sieci internet.
Wszelkie informacje można uzyskać u P. Rafała Cichonia.
 

Przeczytano: 291 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: