Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

05 listopada 2019 12:32 | Aktualności

„Hortiterapia czyli zbawienny wpływ roślin na zdrowie człowieka”

Dnia 21 października odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie międzyszkolnego Konkursu związanego z obchodami Dnia Promocji Zdrowia. Celem Konkursu było zachęcenie młodzieży do zaprezentowania zdolności, umiejętności plastycznych oraz popularyzacja roślin, ich walorów estetycznych, żywieniowych i zdrowotnych.

Tematem Konkursu było przygotowanie pracy z wykorzystaniem żywego i suchego materiału roślinnego do wykonania dekoracji w formie przestrzennej podkreślającej rolę owoców oraz warzyw i ziół w otoczeniu człowieka.

Naszą uroczystość zaszczyciła Pani dr inż.architektury krajobrazu Marta Pisarek, która wygłosiła wykład na temat „Hortiterapia jako element zielonej terapii w Polsce.

Wśród zwycięzców Konkursu pt. ’Hortiterapa czyli zbawienny wpływ roślin na zdrowie człowieka ” byli uczniowie szkół powiatu jasielskiego: szkoły podstawowe- SP nr 4 w Jaśle i szkoły ponadpodstawowe  - ZS nr 3 w Jaśle , LO w Kołaczycach i ZSB w Jaśle.

Sponsorem nagród było Starostwo Powiatowe.

Zwycięzcom Konkursu gratulujemy.

 

Organizatorzy:

Maria Stach

Kinga Kasińska - Stal

Przeczytano: 408 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: