Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

08 października 2019 16:40 | Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

    Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom i wszystkim pracownikom oświaty składamy serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych,  satysfakcji z wykonywanej pracy, a także pięknych i szlachetnych pomysłów, które przyniosą wspaniałe efekty nie tylko w sferze dydaktycznej, ale także opiekuńczej i wychowawczej. Życzymy również, aby nigdy nie brakowało Wam zdrowia ani energii, byście mogli realizować swoje plany życiowe i zawodowe.

    Naszym uczniom, tym posłusznym i tym niepokornym,  życzymy wytrwałości w dążeniu do celu oraz odwagi i mądrości w zdobywaniu kolejnych szczytów  i pokonywaniu trudnosci, jakie stawia przed Wami współczesny świat.

 Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle

  Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej odbędą się 12 października 2019 r. i zostaną połączone z Jubileuszem 50-lecia istnienia Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle. Na uroczystości serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, obecnych i byłych pracowników szkoły, a także absolwentów i wszystkich sympatyków "jasielskiej budowlanki".
Program uroczystości:
10.00 - Msza dziękczynna w Kościele p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Jaśle (Fara)
11.30 - Uroczysta gala w sali widowiskowej JDK
13.30 - Odsłonięcie tablicy pamiątkowej w Zespole Szkół Budowlanych

14 października jako Święto Edukacji Narodowej jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. 
Uczniowie mogą skorzystać z zajęć opiekuńczo-wychowawczych.

Dyrekcja ZSB
Przeczytano: 842 razy. Wydrukuj|Do góry