Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

04 grudnia 2018 14:03 | Aktualności

Sprawni jak żołnierze

15 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Budowlanych odbyły się szkolne zawody sportowo - obronne „Sprawni jak żołnierze”. Celem zawodów było przygotowanie do rejonowych zawodów, zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego i podnoszenie sprawności fizycznej młodzieży.

W zawodach udział wzięło 21 zawodników i zawodniczek tworzących 3 - osobowe zespoły z następujących klas: 1TA, 1TBB, 2TBB, 3TA, 3TBB, 2BA. Rywalizacja sportowo – obronna odbywała się w następujących konkurencjach: strzelanie, rzut granatem, test sprawnościowy.

Konkurencja „strzelanie” rozegrana została dzięki wsparciu przedstawiciela Zarządu Rejonowego LOK w Jaśle Pana Krzysztofa Czajki, który dostarczył broń i jej wyposażenie. Był sędzią konkurencji „strzelanie” oraz przeprowadził wstępne szkolenie z zakresu obsługi i obchodzenia się z bronią sportową.

Test sprawnościowy przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Panowie Sławomir Dziadosz i Marek Dyląg.

W klasyfikacji indywidualnej czołowe miejsca zajęli zawodnicy z następujących klas:

I miejsce Karol Gądek - klasa 3TA

II miejsce Dominik Zieliński – klasa 3TA

III miejsce - Sebastian Stec klasa 2BA

IV miejsce Gabriel Mokrzycki – klasa 1TA

V miejsce Konrad Jedziniak - klasa 3TBB

VI miejsce Mateusz Budnik – klasa 3TBB

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli zawodnicy z klasy 3TA, kolejne miejsca na podium zajęli zawodnicy z klasy: 3TBB i 2BA.

Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy

Ryszard Zieliński

Przeczytano: 677 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: