Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

07 listopada 2018 09:32 | Aktualności

Kwesta na rzecz ubogich

   W dzień zaduszny uczennice Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle dołączyły do kwesty na rzecz ubogich, tradycyjnie organizowanej przez Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie we współpracy z Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

Wolontariuszki ze Szkolnego Koła Caritas w składzie: Eryka Pięta i Roksana Pięta z klasy 3TBB, Emanuela Pięta z klasy 1 TA oraz Ilona Knap z klasy 3TA kwestowały na Cmentarzu w Jaśle przy ulicy Mickiewicza.

Ofiarowane przez ludzi dobrej woli pieniądze zostaną wykorzystane do pomocy bezdomnym (prowadzenie 2 schronisk i noclegowni, zakupienie wyżywienia i odzieży).

Za udział serdecznie dziękujemy.

Opiekun SKC: Joanna Gierut

Przeczytano: 627 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: