Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

19 października 2018 12:51 | Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

popularnie zwany Dniem Nauczyciela, jest świętem wszystkich uczniów, nauczycieli i prawcowników oświaty.

Święto to upamiętnia powołanie w 1773r. Komisji Edukacji Narodowej, która była pierwszym ministerstwem oświaty publicznej w Polsce.

15 października 2018r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akacemia, podczas której Dyrektor ZSB, pani Dorota Czernecka, wręczyła pracownikom nagrody Dyrektora Szkoły w ramach podziękowania za ich trud włożony w edukację i wychowanie młodzieży. Uczniowie z koła recytatorskiego pod opieką pani Kariny Skowron przygotowali występy artystyczne, złożyli życzenia dyrekcji, swoim nauczycielom i  wychowawcom  oraz obdarowali symbolicznymi wiązankami kwiatówi.

AD

Przeczytano: 1070 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: