Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

10 października 2018 14:10 | Aktualności

Wyjazd do kina na film: „Dywizjon 303. Prawdziwa historia”

W środę  3 października 2018r.   uczniowie klas I TA i II TA wybrali się na wycieczkę do kina Helios w Krośnie na projekcję filmu pt. „Dywizjon 303. Prawdziwa historia”. Produkcja ta, to opowieść o polskich asach przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą.

W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę - Dywizjon 303, który nie ma sobie równych. Dobra gra aktorska oraz efekty specjalne sprawiły, że była to wspaniała lekcja historii i patriotyzmu  dla wszystkich oglądających. Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowały panie: Elżbieta Babiarz, Magdalena Brocławik i Joanna Gierut.

Magdalena Brocławik

Przeczytano: 1069 razy. Wydrukuj|Do góry