Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

25 maja 2018 08:51 | Aktualności

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego - III miejsce dla naszej uczennicy

Klaudia Gumienna - uczennica pierwszej klasy technikum o profilu architektura krajobrazu w Zespole Szkół Budowlanych w Jaśle, zdobyła trzecie miejsce w I edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego, którego tematem była „Przedsiębiorczość wiejska".

Konkurs, którego celem była promocja przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, fotografów zajmujących się tematyką wsi, a także wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi, zorganizowała FDPA Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa.

Dwa fotoreportaże Klaudii pt. „Wypiek chleba z własnej mąki” oraz „Młyn, mąka i produkcja makaronu” zostały zauważone i docenione, spośród nadesłanych 177 zestawów zawierających 763 fotografie.

Autorzy podejmowali różnorodną tematykę, prezentując przedsiębiorczość wiejską na terenie każdego z województw.

Rozdanie nagród odbędzie się 19.06.2018r. w Warszawie.

Laureatce serdecznie gratulujemy.

Poniżej link do strony laureatów.

http://www.fdpa.org.pl/wyniki-konkurs-fotograficzny-przedsiebiorczosc-wiejska

Agnieszka Lipińska-Przewoźnik - koordynator

Przeczytano: 625 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: