Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

15 listopada 2017 11:25 | Aktualności

Szkolny Konkurs Ortograficzny

 14 listopada 2017 roku w  Zespole Szkół Budowlanych  odbyło się Szkolne Dyktando Ortograficzne pt. „Pożegnanie lata ”.

Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów ZSB  nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną oraz wyłonienie 5 zwycięzców do udziału w Regionalnym Dyktandzie                    ,,Jasielszczyzna zna polszczyznę’’, które odbędzie się 16 listopada  2017 roku w Jasielskim Domu Kultury.

W konkursie uczestniczyło 21 uczniów. W trudnej rywalizacji zwycięzcami zostali ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętnościami  ich zastosowania w praktyce. Wezmą oni udział w dyktandzie powiatowym "Jasielszczyzna zna polszczyznę".

Wyniki konkursu:

1 miejsce : Izabela Pawluś, 1TA

2 miejsce  : Natalia Urba, 1TBB

3 miejsce: Roksana Pięta, 2TBB

4 miejsce :  Szymon Kiełtyka, 3TBB

5 miejsce : Barbara Paluch, 1TBB

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie dyktanda!

Magdalena Brocławik

Przeczytano: 750 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: