Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

09 października 2017 10:05 | Aktualności

Sprzątamy świat - jesteśmy odpowiedzialni za środowisko!

   Za nami kolejna edycja akcji Sprzątania Świata, która odbywa się pod hasłem:
Nie ma śmieci - są surowce”.
Segregacja odpadów staje się coraz powszechniejsza. Niestety, nadal dużo puszek, worków foliowych, opon lub sprzętów elektronicznych można znaleźć na poboczach dróg, w lasach, na skwerach czy brzegach rzek. Podstawowym celem  Sprzątania Świata jest zmiana postrzegania odpadów jako „śmieci”. 
      Grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w tej akcji, sprzątając Magurski Park Narodowy w okolicy Folusza. Przeszliśmy ścieżkę turystyczną, zdobywając kolejną Koronę Beskidu Niskiego – Magurę Wątkowską. Zgodnie z założeniami Fundacji Nasza Ziemia, organizatora akcji, młodzież nie tylko zbierała odpady, ale przede wszystkim poznała podstawowe zasady korzystania z walorów Parku Narodowego. Uczniowie naszej szkoły wiedzą, że kazdy powinien czuć się odpowiedzialny za środowisko, byśmy mogli jak najdłużej cieszyć się pięknem przyrody.
Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem turystycznym, umieszczonym poniżej


Opiekun Maria Stach

 

Przeczytano: 704 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Załączniki:

poradnik turystyczny