Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

11 września 2017 14:12 | Aktualności

"Bronowicka chata gościom rada"

 We wrześniu w Parku Miejskim w Jaśle odbyła się akcja Narodowego Czytania „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Dzięki tej wspaniałej inicjatywie mieszkańcy Jasła mogli poznać parę interesujących faktów z życia artysty i odbić pamiątkowe pieczęcie na przyniesionych ze sobą książkach. Czytanie fragmentów dramatu pozwoliło nam na chwilę przenieść się do bronowickiej chaty, w której w listopadzie 1900r. miało miejsce wesele Lucjana Rydla i Jadwigi Mikołajczykówny. Do wspólnego czytania wraz z uczniami jasielskich szkół zgłosili się przedstawiciele Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miasta.

    W jasielskiej akcji, która miała na celu zachęcenie mieszkańców miasta do sięgania po wielkie dzieła narodowej literatury, wzięli udział również uczniowie ZSB, a Tomasz Jaróg z klasy 3TB wystąpił w roli Gospodarza.

Anna Dyrek

Przeczytano: 703 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: