Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

23 maja 2017 13:59 | Aktualności

Rajd szlakami konfederatów barskich

    Ośmioro uczniów naszej szkoły, zachęconych do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu,  wzięło udział w rajdzie szlakami konfederatów barskich. Akcja zorganizowana została z inicjatywy Starostwa Powiatowego w Jaśle, miała na celu uczczenie pamięci bohaterów historycznych bitew prowadzonych pod wodzą Kazimierza Pułaskiego .

W sumie 100 uczestników z jasielskich szkół ponadgimnazjalnych przeszło dwoma trasami w kierunku Ożennej. Pomimo początkowo niesprzyjającej pogody, bezpiecznie  dotarliśmy  z Radocyny  do Ożennej, pokonując trasę ok 10 km.

Na placu przy budynku dawnej strażnicy, uczestnicy  mieli możliwość zjedzenia ciepłego poczęstunku.

Spotkanie w Ożennej, podobnie jak cały rajd, było okazją do przybliżenia młodzieży historii naszej „Małej Ojczyzny”. Powiatowy rajd zintegrował młodzież z różnych szkół i pozwolił nawiązać nowe znajomości.

Opiekun rajdu Maria Stach

Przeczytano: 1111 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: