Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

KONTAKT Z NAUCZYCIELAMI

p.o. Dyrektor ZSB – mgr Anna Dyrek

Zastępca dyrektora ZSB - mgr inż. Mariusz Myśliwiec

Zastępca dyrektora ZSB - mgr Rafał Cichoń


imię i nazwisko

Adres e-mail

Nauczany przedmiot/y
Agata Sarnecka a.sarnecka@zsb.jaslo.pl
  1. Pracownia organizacji robót budowlanych
  2. Technologia robót murarskich i tynkarskich
  3. Technologia robót wykończeniowych w budownictwie
  4. Organizacja robót budowlanych
  5. Technologia robót budowlanych
Agnieszka Lipińska-Przewoźnik

a.przewoznik@zsb.jaslo.pl

  1. Projekty obiektów architektury krajobrazu
  2. Pracownia dokumentacji technicznej
  3. Technologia robót wykończeniowych w budownictwie
  4. Dokumentacja techniczna
Aleksandra Pelc-Piekuś a.pelc-piekus@zsb.jaslo.pl
  1.  Matematyka

Anna Dyrek

anna.dyrek@zsb.jaslo.pl

  1. Język polski

Barbara Czernecka

b.czernecka@zsb.jaslo.pl

  1. Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu

Bogusław Bizoń

b.bizon@zsb.jaslo.pl

  1. Zajęcia praktyczne

Bogusław Bobola

b.bobola@zsb.jaslo.pl

  1. Zajęcia praktyczne

Ks. Daniel Sączawa

d.saczawa@zsb.jaslo.pl

  1. Religia

Dariusz Fundakowski

d.fundakowski@zsb.jaslo.pl

  1. Wychowanie fizyczne

Dariusz Pelc

d.pelc@zsb.jaslo.pl

  1. Przepisy ruchu drogowego kategorii T

Dorota Kubacka

d.kubacka@zsb.jaslo.pl

  1. Zajęcia rewalidacyjne

Edwin Bebło

e.beblo@zsb.jaslo.pl

  1. Geografia
  2. Geografia rozszerzona

Elżbieta Babiarz

e.babiarz@zsb.jaslo.pl

  1. Język angielski
  2. Język angielski zawodowy
  3. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - Język angielski

Grzegorz Munia

g.munia@zsb.jaslo.pl

  1. Wychowanie fizyczne

Ilona Tuleja

i.tuleja@zsb.jaslo.pl

  1. Obowiązki pedagoga
  2. Wychowanie do życia w rodzinie
  3. Doradztwo zawodowe

Janusz Budziak

j.budziak@zsb.jaslo.pl

  1. Plastyka
  2. Rewalidacja

Joanna Gierut

j.gierut@zsb.jaslo.pl

  1. Język niemiecki

Karina Skowron

k.skowron@zsb.jaslo.pl

  1. Wychowanie do życia w rodzinie
  2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - Język polski
  3. Zajęcia wyrównawcze - Język polski
  4. Język polski
  5. Wiedza o społeczeństwie

Katarzyna Trzeciak-Olbrot

k.trzeciak-olbrot@zsb.jaslo.pl

  1. Język angielski

Kinga Kasińska-Stal

kkstal@zsb.jaslo.pl

  1. Podstawy działalności gospodarczej
  2. Chemia
  3. Biologia
  4. Prace w obiektach architektury krajobrazu

Krzysztof Stachurski

k.stachurski@zsb.jaslo.pl

  1. Terenowe ćwiczenia geodezyjne
  2. Rysunek geodezyjny
  3. Dokumentacja katastralna
  4. Ćwiczenia obliczeniowe i kartograficzne

Krzysztof Szudy

k.szudy@zsb.jaslo.pl

  1. Zajęcia praktyczne

Leszek Wierzgacz

l.wierzgacz@zsb.jaslo.pl

  1. Konstrukcje budowlane
  2. Podstawy budownictwa

Magdalena Brocławik

m.broclawik@zsb.jaslo.pl

  1. Język polski
  2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - Język polski
  3. Wychowanie do życia w rodzinie

Magdalena Twarduś

m.twardus@zsb.jaslo.pl
  1. Język angielski zawodowy
  2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - Język angielski
  3. Język angielski

Małgorzata Śliwa

m.sliwa@zsb.jaslo.pl
  1. Fizyka
  2. Matematyka
  3. Zajęcia wyrównawcze - Matematyka
  4. Matematyka rozszerzona

Ks. Marcin Dudek

m.dudek@zsb.jaslo.pl

  1. Religia

Marek Kmiecik

m.kmiecik@zsb.jaslo.pl

  1. Zajęcia praktyczne

Maria Bal

m.bal@zsb.jaslo.pl

  1. Obowiązki bibliotekarza
  2. Wychowanie do życia w rodzinie

Maria Stach

m.stach@zsb.jaslo.pl

  1. Prace w obiektach architektury krajobrazu
  2. Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu
  3. Wychowanie fizyczne

Mariusz Myśliwiec

mariusz.mysliwiec@zsb.jaslo.pl

  1. Kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa
  2. Pracownia kosztorysowania i dokumentacji przetargowej
Mariusz Sabik m.sabik@zsb.jaslo.pl
  1.  Zajęcia praktyczne

Marta Bania

m.bania@zsb.jaslo.pl

  1.  Nauczyciel wspomagający

Piotr Sendecki

p.sendecki@zsb.jaslo.pl

  1. Zajęcia praktyczne

Piotr Wojdyga

p.wojdyga@zsb.jaslo.pl

  1. Zajęcia praktyczne

Rafał Cichoń

rafal.cichon@zsb.jaslo.pl

  1. Informatyka

Rafał Pabis

r.pabis@zsb.jaslo.pl

  1. Terenowe ćwiczenia geodezyjne
  2. Geomatyka
  3. Geodezja inzynieryjna
  4. Kataster i gospodarka nieruchomościami
  5. Prawo w geodezji
  6. Komputerowe wspomaganie geodezji

Ryszard Zieliński

r.zielinski@zsb.jaslo.pl

  1. Edukacja dla bezpieczeństwa
  2. rewalidacja
  3. Historia i społeczeństwo
  4. Historia

Sławomir Dziadosz

s.dziadosz@zsb.jaslo.pl

  1. Wychowanie fizyczne

Stanisław Mocek

s.mocek@zsb.jaslo.pl

  1. Zajęcia praktyczne

Tomasz Stal

tomaszstal@zsb.jaslo.pl

  1. Terenowe ćwiczenia geodezyjne
  2. Geodezja ogólna
  3. Kataster i gospodarka nieruchomościami
  4. Prace w obiektach architektury krajobrazu

Urszula Pochroń

u.pochron@zsb.jaslo.pl

  1. Matematyka
  2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - Matematyka
  3. Matematyka rozszerzona
  4. Rewalidacja

Zuzanna Kulik

z.kulik@zsb.jaslo.pl

  1. Prace w obiektach architektury krajobrazu
  2. Podstawy architektury krajobrazu
  3. Obiekty małej architektury krajobrazu
  4. Projekty obiektów architektury krajobrazu