Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Rekrutacja

Budowlańcy potrzebni od zaraz - takie hasła bardzo często spotkać można w gazetach lub na stronach internetowych z ofertami pracy. Również prognozy krajowego rynku pracy przedstawione w obwieszczeniu Ministra Edukacji Narodowej nie pozostawiają wątpliwości, iż pojawił się ogromny wzrost inwestycji budowlanych w Polsce i Europie, a co za tym idzie, wzrasta zapotrzebowanie na pracowników branży budowlanej.

Nasza szkoła, dostosowując się do potrzeb rynku pracy, oferuje kształcenie w zawodach najbardziej poszukiwanych na rynku budowlanym oraz zapewnia uzyskanie kwalifikacji budowlanych honorowanych w całej Europie. 

Z uwagi na fakt, że rynek pracy jest bardzo dynamiczny i od fachowców wymaga się wiedzy i umiejętności często wykraczających poza te ściśle związane z wyuczonym zawodem, w naszej szkole oferujemy nieodpłatne uzyskanie dodatkowych certyfikatów bardzo przydatnych w pracy zawodowej, rozmowie rekrutacyjnej czy w trakcie kontynuacji nauki na studiach wyższych. 

 

Realizacja badań przez kandydatów w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych

  • informacja Kuratorium Óświaty w Rzeszowie - OTWORZ

  • Obowiązkowa Ankieta i Oświadczenie o stanie zdrowia dla kandydatów - OTWÓRZ

  • Wzór skierowania na badania profilaktyczne dla kandydata - OTWÓRZ


Zapoznaj się terminami rekrutacji w roku szkolnym 2020/2021 - OTWÓRZ