Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

06 czerwca 2019 11:26 | Aktualności

Ożenna - rajd szlakami konfederatów barskich

  29 maja 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rajdzie szlakami konfederatów barskich. Wraz ze swoimi kolegami z innych szkół z powiatu jasielskiego uczcili w ten sposób 251. rocznicę zawiązania konfederacji barskiej. Po rajdzie na wszystkich uczestników czekał poczęstunek przygotowany przez uczniów z Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle. Następnie uczennice II Liceum Ogólnokształcącego zaprezentowały montaż słowno-muzyczny, w którym przypomniały zgromadzonym wydarzenia sprzed lat.

   Podczas wydarzenia głos zabrał również starosta jasielski, Adam Pawluś, który objął patronatem całe przedsięwzięcie, podziękował wszystkim za udział i zaangażowanie oraz zachęcił do udziału w podobnych imprezach upamiętniających ważne wydarzenia historyczne.

A. Dyrek

Przeczytano: 127 razy. Wydrukuj|Do góry