Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

18 kwietnia 2019 13:53 | Aktualności

Sukcesy Igora w konkursach plastycznych.

Prace plastyczne Igora Bigosa z klasy 3 TBB zyskały uznanie w oczach jury IX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego pt. „NASI SĄSIEDZI – podniebne wariacje”, zorganizowanego w ramach współpracy transgranicznej pomiędzy miastami Vranov nad Topl’ou i Rzeszowem przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie. Tam też 12 kwietnia 2019r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i otwarcie wystawy, na której znalazł się rysunek Igora wykonany ołówkiem. Jest to ogromny sukces, ponieważ na konkurs wpłynęło  534 prac (360 z Polski oraz 174 ze Słowacji) nadesłanych łącznie ze 94placówek.  

Jest to już kolejne osiągnięcie naszego ucznia. W marcu zdobył wyróżnienie w konkursie pt. „Kobiety popkultury”, zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, za świetny portret Amy Winehouse.

Gratulujemu i życzymy kolejnych sukcesów.

A. Dyrek

Przeczytano: 418 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: