Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

09 kwietnia 2019 10:15 | Aktualności

Wizyta Księdza Biskupa Edwarda Białogłowskiego

    25 marca 2019r miała miejsce w naszej szkole wizyta zacnego gościa,  Księdza  Biskupa Edwarda Białogłowskiego,  który przybył w towarzystwie Ksiądza kanonika – proboszcza  mgr Zbigniewa Irzyka dziekana dekanatu Jasło wschód oraz proboszcza ks. mgr Tadeusza Gąsiorowskiego.

  Na początku tego niecodziennego spotkania, słowa powitania w stronę Księdza Biskupa skierowała Wicedyrektor Szkoły – Pani Anna Dyrek, która podkreśliła, że jest to ważny moment w życiu naszej szkoły, która właśnie będzie obchodzić 50-lecie istnienia. Po oficjalnym przywitaniu, wszyscy zebrani obejrzeli część artystyczną pt. "Bądź pozdrowiony gościu nasz”, przygotowaną przez uczniów. Następnie Ksiądz Biskup skierował pasterskie słowo do wszystkich zebranych. Ekscelencja uwrażliwiał młodzież na zagrożenia, które niesie współczesny świat  oraz wskazał mocną wiarę jako element konieczny na drodze do prawdziwego szczęścia. Zachęcił także do owocnego przeżywania Wielkiego Postu poprzez rekolekcje szkolne i spowiedź. Podziękował również Dyrekcji i nauczycielom za kształtowanie osobowości młodych ludzi, którzy w przyszłości będą tworzyć Polskę.

       Na koniec wszyscy odmówili modlitwę, a Ksiądz Biskup udzielił obecnym pasterskiego błogosławieństwa.

Następnie Biskup Edward Białogłowski rozmawiał z nauczycielami na krótkim spotkaniu, w czasie którego dokonał także pamiątkowego wpisu do szkolnej kroniki.

Karina Skowron

 

Przeczytano: 570 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: