Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

26 lutego 2019 14:51 | Aktualności

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU „NOWOCZESNE TECHNIKI POMIAROWE W GEODEZJI”

   Konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną miał na celu poszerzanie wiedzy i umiejętności uczniów, kształcących się w kierunku technik geodeta. Komisja oceniająca prace konkursowe wzięła pod uwagę zawartość prezentacji,  oryginalność, sposób ujęcia tematu, walory edukacyjne i popularyzacyjne, a także poprawność językową, estetykę, przejrzystość oraz techniczną precyzję wykonania.   

W konkursie wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle, Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5 w Krośnie oraz Zespołu Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach.

Wyniki konkursu:

1 miejsce: Natalia Wiśniowska
2 miejsce: Kacper Majsterkiewicz
3 miejsce: Klaudia Janas
4 miejsce: Weronika Kmiecik
5 miejsce: Jakub Reczek
6 miejsce: Agnieszka Zając
7 miejsce: Natalia Bobala
8 miejsce: Julia Cwynar

Zwycięzcom gratulujemy i wszystkim życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Tomasz Stal, Rafał Pabis, Krzysztof Stachurski

Przeczytano: 305 razy. Wydrukuj|Do góry