Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

28 stycznia 2019 13:24 | Aktualności

Konkurs recytatorski

   16 stycznia 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbyła się 10. edycja Konkursu Recytatorskiego ,,Sensowne Twory Słowne''. W tegorocznej rywalizacji recytatorskiej wzięło udział 22 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu jasielskiego oraz gorlickiego.

    Zespół Szkół Budowlanych w konkursie reprezentowali: Gabriela Jędrzejczyk oraz Damian Berkowicz. W tym roku hasłem przewodnim konkursu był ,, Żart w literaturze''.  Gabriela i Damian recytowali teksty Juliana Tuwima oraz Ludwika Jerzego Kerna. Jury zwróciło uwagę na świetny dobór repertuaru przez uczestników.
Uczniów do konkursu przygotowały p. Karina Skowron oraz p. Magdalena Brocławik.

Magdalena Brocławik

Przeczytano: 649 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: