Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

20 grudnia 2018 14:03 | Aktualności

2018 - Rok Zbigniewa Herberta

Kończy się Rok Zbigniewa Herberta, więc warto było sięgnąć po jego mądre wiersze, w których zastanawia się nad współczesnym człowiekiem, światem i cywilizacją.

 6 grudnia  2018r. w bibliotece szkolnej  odbył się konkurs pięknego czytania utworów Zbigniewa Herberta. Uczestnikami byli uczniowie klas ITBB i IIITBB technikum, którzy zaprezentowali wiersze spoza szkolnego kanonu.
Celem konkursu było uczczenie pamięci Zbigniewa Herberta i popularyzacja jego utworów, a także zainteresowanie młodzieży poezją oraz kształtowanie wrażliwości na piękno języka literackiego.
 Po prezentacji utworów jury  przyznała nagrodę, wyróżniającej się na tle uczestników w interpretacji wierszy Herberta, uczennicy klasy ITBB Gabrieli Jędrzejczyk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs przygotowały i przeprowadziły panie:Karina Skowron i Maria Bal.

Przeczytano: 454 razy. Wydrukuj|Do góry