Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

16 sierpnia 2018 13:43 | Aktualności

Egzamin maturalny w sesji poprawkowej

odbędzie się 21 sierpnia 2018 o godz. 9.00

Przypominamy, że egzamin będzie przeprowadzony według procedur obowiązujących w sesji majowej. W związku z tym należy zgłosić się do szkoły co najmniej 30 minut wcześniej z dowodem osobistym oraz długopisem z czarnym tuszem. Zdający powinni przynieść również naklejki z kodami. W razie zgubienia kodów należy zgłosić się do sekretariatu.

Na egzamin nie wolno wnosić żadnych urządzeń komunikacyjnych! Zdający mogą mieć przy sobie wyłącznie przybory dopuszczone na poszczególne egzaminy przez dyrektora CKE oraz małą butelkę wody. 

Wszystkim życzymy powodzenia i zapraszamy po odbiór dyplomów 11 wrześniaUśmiech

A. Dyrek

Przeczytano: 384 razy. Wydrukuj|Do góry