Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

06 lutego 2018 12:15 | Aktualności

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

 6 lutego z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004r. obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Jego celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży do bezpiecznego korzystania z zasobów internetowych. W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”, które ma uzmysłowić internautom, jak wielki wpływ na bezpieczeństwo korzystania z usług w sieci ma zachowanie szacunku do wszystkich użytkowników Internetu. 

  Informacje o tym, jak poruszać się po wirtualnym świecie, dbać o własne bezpieczeństwo oraz szanować prawa innych użytkowników sieci znajdziecie na stronie oficjalnego organizatora DBI w Polsce:  Polskiego Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), który tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. 

http://www.saferinternet.pl

 

A. Dyrek


 


 

Przeczytano: 489 razy. Wydrukuj|Do góry