Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

07 kwietnia 2017 14:36 | Aktualności

Biblioteka w szkole

W związku z możliwością dokonania zakupu nowości wydawniczych do Biblioteki szkolnej, prosimy o wypełnianie anonimowej ankiety, dotyczącej zainteresowań czytelniczych uczniów.

Do 20 kwietnia 2017r. można składać propozycje książek, które powinny znaleźć się w szkolnej bibliotece.
Zgłoszenia, zawierające imię, nazwisko autora i tytuł utworu, można składać w bibliotece lub do skrzynki, wystawionej na korytarzu obok biblioteki.

  •  KONKURS

Propozycje książkowe można dodatowo opatrzeć krótką recenzją i wyjaśnieniem, dlaczego polecasz ją swoim rówieśnikom (jeżeli już przeczytałeś/ przeczytałaś), lub uzasadnieniem, dlaczego tę książkę chcesz przeczytać.

Propozycje opatrzone recenzjami powinny być podpisane, ponieważ najciekawsze zgłoszenia wezmą udział w losowaniu nagród.


Anna Dyrek - wicedyrektor

Przeczytano: 453 razy. Wydrukuj|Do góry