Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

10 marca 2017 13:21 | Aktualności

Promocja Szkół Ponadgimnazjalnych w Jaśle

    Od 7 do 10 marca 2017 gimnazjaliści w Zespole Szkół Nr 3 odbyły się Dni Promocji Szkół Ponadgimnazjalnych, popularnie zwane „Giełdą zawodów”.  Gimnazjaliści  mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z powiatu jasielskiego.

Kandydaci do szkół ponadgimnazjalnych nie tylko zbierają ulotki z ofertami poszczególnych placówek, ale także mają szansę porozmawiać ze starszymi kolegami, dopytać o interesujące ich szczegóły, takie jak warunki rekrutacji, atmosfera panująca w szkole czy zajęcia pozalekcyjne .

Uczniowie szkół gimnazjalnych, którzy w tych dniach odwiedzali „Giełdę zawodów”, mogli również skorzystać z okazji, by zapoznać się z funkcjonowaniem Zespołu Szkół Budowlanych, przyjrzeć się z bliska zajęciom, odbywającym się w szkole, terenie lub w pracowni ćwiczeń praktycznych. W programie "Dni otwartych ZSB" przewidziano też obejrzenie „Stałej wystawy budownictwa”, a także podglądanie ćwiczeń geodetów, techników budownictwa, architektów krajobrazu lub monterów zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się w promocję naszej szkoły.Uśmiech

Dyrekcja ZSB

Przeczytano: 1143 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: