Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

21 lutego 2017 13:57 | Aktualności

Już za .... dni MATURA!

Po balu studniówkowym pozostały tylko wspomnienia. Było wspaniale i niezwykle uroczyście, ale teraz trzeba skupić się na przyszłości. Maturzyści odliczają dni do matury, tego najważniejszego egzaminu, który daje przepustkę do dalszej edukacji.

    Przypominamy, że matura rozpoczyna się zaraz po długim majowym weekendzie, czyli 4 maja 2017r. Najważniejsze informacje, komunikaty oraz terminy egzaminów pisemnych i ustnych znajdują się w gablocie na parterze budynku ZSB. Warto również zajrzeć na naszą szkolną stronę, do informacji, umieszczonych w zakładce EGZAMINY/Maturalny, a także na www.oke.krakow.pl i www.cke.edu.pl.

A. Dyrek

Przeczytano: 1194 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: