Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

16 grudnia 2016 12:36 | Aktualności

Kolejny sukces recytatorski ucznia ZSB

    13 grudnia 2016 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbyła się 8. edycja Konkursu Recytatorskiego ,,Sensowne Twory Słowne''. W tegorocznej rywalizacji recytatorskiej wzięło udział 25 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu jasielskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Joanna Mroczka (1TB), Tomasz Jaróg (2TBB) oraz Jakub Kłosowski (3TA).

Tomasz Jaróg, który wystąpił z interpretacją wiersza Urszuli Kozioł ,,Repetycje'', zajął III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. To już kolejny sukces recytatorski tego utalentowanego ucznia.

      Wierzymy, że sukces rodzi sukces, więc zmotywowani tegorocznymi osiągnięciami, pozytywnie nastawiamy się na występy w przyszłym roku.

Magdalena Brocławik

Przeczytano: 725 razy. Wydrukuj|Do góry