Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

21 października 2016 12:26 | Aktualności

Zawody Sportowo – Obronne „Sprawni jak żołnierze”

19 października 2016 roku w Zespole Szkół Budowlanych odbyły się szkolne zawody sportowo - obronne „Sprawni jak żołnierze”. Celem zawodów było przygotowanie do rejonowych zawodów, zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego i podnoszenie sprawności fizycznej młodzieży.

W zawodach udział wzięły 3 - osobowe zespoły z następujących klas: 1TA, 1TBB, 1ZA, 1ZW, 2TBB, 3TA. Rywalizacja sportowo – obronna odbywała się w następujących konkurencjach: strzelanie, rzut granatem, test sprawnościowy.

Konkurencja „strzelanie” rozegrana została dzięki wsparciu przedstawiciela Zarządu Rejonowego LOK w Jaśle Pana Krzysztofa Czajki, który dostarczył broń i jej wyposażenie oraz był sędzią tej konkurencji. Test sprawnościowy przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Panowie Sławomir Dziadosz, Marek Dyląg i Dariusz Fundakowski.

W klasyfikacji indywidualnej czołowe miejsca zajęli zawodnicy z następujących klas:

I miejsce Aneta Świętoń - klasa 2TBB

II miejsce Kamil Gancarz – klasa 3TA

III miejsce Monika Wałęga - klasa 2TBB

IV miejsce Arkadiusz Starościk – klasa 3TA

V miejsce Anita Opałka - klasa 2TBB

VI miejsce Dominik Zieliński – klasa 1TA

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyły zawodniczki z klasy 2TBB, kolejne miejsca zajęli zawodnicy z klasy: 1TA, 3TA, 1ZW, 1TBB, 1ZA.

Zawody te rozwijają umiejętności sportowo – obronne i cieszą się  dużym zainteresowaniem wśród  uczniów naszej szkoły.

Ryszard Zieliński

Przeczytano: 942 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: