Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

18 sierpnia 2016 11:31 | Aktualności

Matura poprawkowa - 23 sierpnia 2016

   Pisemny egzamin maturalny w sesji poprawkowej zostanie przeprowadzony 23 sierpnia 2016 o godz. 9.00 zgodnie z procedurami i komunikatami ogłoszonymi przez dyrektora CKE.

   Na egzamin trzeba przynieść dowód tożsamości oraz kody kreskowe, obowiązujące w sesji majowej. Brak kodów należy zgłosić przewodniczącemu zespołu nadzorującego przed wejściem na salę. Zdający egzamin z matematyki powinni mieć również linijkę, cyrkiel i kalkulator prosty.

   Na egzamin należy zgłosić się o godz. 8.30 w celu przeprowadzenia czynności organizacyjnych, wylosowania numerów stolików, odbycia szkoleń z zakresu procedur egzaminacyjnych oraz kodowania arkuszy. 

WSZYSTKIM ZDAJĄCYM ŻYCZYMY POWODZENIA!

Dyrekcja ZSB

Przeczytano: 496 razy. Wydrukuj|Do góry