Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

29 czerwca 2016 11:51 | Aktualności

Nabór wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w dniu 21 czerwca 2016 r.  podjął Uchwałę w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w ramach projektu Wsparcie stypendialne uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych – rok szkolny 2016/2017. Zgodnie z przedmiotową uchwałą nabór wniosków o przyznanie stypendium rozpocznie się dnia 27 czerwca 2016 r.  i potrwa do 11 lipca 2016 r.

Zachęcamy rodziców i uczniów pełnoletnich o zapoznanie się z regulaminem przyznawania stypendium i zgłaszanie kandydatur  w sekretariacie szkoły do dnia 4 lipca 2016 w celu opracowania Indywidalnego Planu Rozwoju i wypełnienia wniosku.

Szczegółowe informacje na stronie: http://podkarpackie.edu.pl/index.php/o-projekcie-z

 

A. Dyrek

Przeczytano: 675 razy. Wydrukuj|Do góry