Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

24 czerwca 2016 14:14 | Aktualności

WAKACJE!!!

   Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadeszły wreszcie długo wyczekiwane wakacje. 24 czerwca 2016 uczniowie odebrali świadectwa promocyjne, na które pracowali przez cały rok szkolny, a absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej otrzymali nareszcie upragnione świadectwa ukończenia szkoły.

    Na uroczystej akademii pani dyrektor, Dorota Czernecka, gratulowała wszystkim osiągniętych sukcesów i przypomniała, że nic tak nie rozwija człowieka, nie otwiera na świat, jak możliwość zdobywania wiedzy.  Uczniowie, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem oraz szczególnie zaangażowali się w życie społeczności szkolnej otrzymali nagrody ksiażkowe i pamiątkowe dyplomy.

   Na akademii pożegnaliśmy również nauczycielkę języka angielskiego, panią Jolantę Szmyd, która w tym roku odchodzi na zasłużoną emeryturę. Pani dyrektor podziękowała jej za wiele lat sumiennej pracy i szczególne oddanie sprawom szkoły i uczniów. Zapewniła, że będziemy przechowywać w pamięci przykład jej miłości do pracy w szkole i wszyscy, zarówno wdzięczni uczniowie, jak i nauczyciele, zapamiętają ją jako osobę, która zawsze ma na uwadze dobro młodzieży.

 

Przeczytano: 953 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: