Masz problem? Chcesz zgłosić propozycję zmian w szkole? Masz ciekawy pomysł? Nie czujesz się bezpiecznie? Lubisz Naszą Szkołę? Opowiedz nam o tym: możesz zadać pytanie na szkolnej stronie internetowej **** możesz zadzwonić tel: 134463349 **** możesz napisać e-mail: xrodzice@gmail.com, xnauczyciel@gmail.com ****Zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do wyrażania opinii o szkole, zgłaszania pomysłów, proponowania zmian, informowania o problemach, zadawania pytań ****

Aktualności

22 czerwca 2016 08:58 | Aktualności

ZSB na Połoninie Wetlińskiej

13 czerwca 2016 r. uczniowie technikum i zasadniczej szkoły zawodowej z opiekunami:  Jolantą Szmyd, Agnieszką Lipińską-Przewoźnik, ks. Krzysztofem Kołodziejczykiem i przewodnikiem beskidzkim Edwinem Bebło uczestniczyli  w wycieczce szkolnej w Bieszczady.

      Z Przełęczy Wyżnej czerwonym szlakiem weszli na Połoninę Wetlińską, odwiedzając przy okazji znajdujące się tam Schronisko PTTK „Chatka Puchatka”. Z połoniny przez Osadzki Wierch (1253 m n.p.m.), oczarowani krajobrazem udali się w kierunku Przełęczy Mieczysława Orłowicza (1075 m n.p.m.) i dalej już w dół do Wetliny. Po pięciogodzinnej, pełnej niezapomnianych wrażeń wędrówce, zmęczeni wrócili do Jasła.  

 

Agnieszka Lipińska-Przewoźnik
nauczyciel ZSB

Przeczytano: 960 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: