ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH JASŁO im. Króla Kazimierza Wielkiego *1969*
http://zsb.jaslo.pl

24 czerwca 2016 14:14 | Aktualności

WAKACJE!!!

   Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadeszły wreszcie długo wyczekiwane wakacje. 24 czerwca 2016 uczniowie odebrali świadectwa promocyjne, na które pracowali przez cały rok szkolny, a absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej otrzymali nareszcie upragnione świadectwa ukończenia szkoły.

    Na uroczystej akademii pani dyrektor, Dorota Czernecka, gratulowała wszystkim osiągniętych sukcesów i przypomniała, że nic tak nie rozwija człowieka, nie otwiera na świat, jak możliwość zdobywania wiedzy.  Uczniowie, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem oraz szczególnie zaangażowali się w życie społeczności szkolnej otrzymali nagrody ksiażkowe i pamiątkowe dyplomy.

   Na akademii pożegnaliśmy również nauczycielkę języka angielskiego, panią Jolantę Szmyd, która w tym roku odchodzi na zasłużoną emeryturę. Pani dyrektor podziękowała jej za wiele lat sumiennej pracy i szczególne oddanie sprawom szkoły i uczniów. Zapewniła, że będziemy przechowywać w pamięci przykład jej miłości do pracy w szkole i wszyscy, zarówno wdzięczni uczniowie, jak i nauczyciele, zapamiętają ją jako osobę, która zawsze ma na uwadze dobro młodzieży.

 

Zdjęcia: