ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH JASŁO im. Króla Kazimierza Wielkiego *1969*
http://zsb.jaslo.pl

TECHNIKUM NR 5 - Klasa 4 TB

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 3.7 Ryszard Zieliński
08:50 - 09:35 historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 3.7 Ryszard Zieliński
09:40 - 10:25 matematyka 2.3 Urszula Pochroń
10:40 - 11:25 matematyka 2.3 Urszula Pochroń
11:30 - 12:15 język niemiecki 3.2 Joanna Gierut
12:20 - 13:05 język niemiecki 3.2 Joanna Gierut
13:10 - 13:55 język angielski 2.2 Elżbieta Babiarz
14:00 - 14:45 język angielski 2.2 Elżbieta Babiarz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne (ch) SG Dariusz Fundakowski
08:50 - 09:35 wychowanie fizyczne (ch) SG Dariusz Fundakowski
09:40 - 10:25 język polski 3.9 Anna Dyrek
10:40 - 11:25 język polski 3.9 Anna Dyrek
11:30 - 12:15 język niemiecki 3.2 Joanna Gierut
12:20 - 13:05 język angielski 2.2 Elżbieta Babiarz
13:10 - 13:55 religia 2.1 Ks. Łukasz Jasek
14:00 - 14:45 matematyka 2.3 Urszula Pochroń

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 2.3 Urszula Pochroń
08:50 - 09:35 matematyka 2.3 Urszula Pochroń
09:40 - 10:25 język angielski 2.2 Elżbieta Babiarz
10:40 - 11:25 język angielski 2.2 Elżbieta Babiarz
11:30 - 12:15 religia 2.1 Ks. Łukasz Jasek
12:20 - 13:05 wychowanie fizyczne (dz) SG Maria Stach
13:10 - 13:55 wychowanie fizyczne (dz) SG Maria Stach
14:00 - 14:45 wychowanie fizyczne (dz) SG Maria Stach

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 3.7 Ryszard Zieliński
08:50 - 09:35 historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 3.7 Ryszard Zieliński
09:40 - 10:25 język angielski 2.2 Elżbieta Babiarz
10:40 - 11:25 matematyka 2.3 Urszula Pochroń
11:30 - 12:15 język polski 2.5 Anna Dyrek
12:20 - 13:15 wychowanie fizyczne (ch) SG Sławomir Dziadosz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 informatyka (1) 1.26 Rafał Cichoń
komputerowe wspomaganie geodezji (2) 3.1 Rafał Pabis
08:50 - 09:35 informatyka (1) 1.26 Rafał Cichoń
komputerowe wspomaganie geodezji (2) 3.1 Rafał Pabis
09:40 - 10:25 informatyka (2) 1.26 Rafał Cichoń
komputerowe wspomaganie geodezji (1) 3.1 Rafał Pabis
10:40 - 11:25 informatyka (2) 1.26 Rafał Cichoń
komputerowe wspomaganie geodezji (1) 3.1 Rafał Pabis
11:30 - 12:15 zajęcia z wychowawcą 2.6 Anna Dyrek