ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH JASŁO im. Króla Kazimierza Wielkiego *1969*
http://zsb.jaslo.pl

TECHNIKUM NR 5 - Klasa 3 TB

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 geodezja inżynieryjna 3.9 Rafał Pabis
08:50 - 09:35 geodezja inżynieryjna 3.9 Rafał Pabis
09:40 - 10:25 kataster i gospodarka nieruchomościami 2.6 Tomasz Stal
10:40 - 11:25 kataster i gospodarka nieruchomościami 2.6 Tomasz Stal
11:30 - 12:15 matematyka 2.3 Urszula Pochroń
12:20 - 13:05 matematyka 2.3 Urszula Pochroń

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 07:45 język niemiecki 3.2 Joanna Gierut
08:50 - 09:35 ćwiczenia obliczeniowe i kartograficzne 3.3 Krzysztof Stachurski
09:40 - 10:25 ćwiczenia obliczeniowe i kartograficzne 3.3 Krzysztof Stachurski
10:40 - 11:25 ćwiczenia obliczeniowe i kartograficzne 3.3 Krzysztof Stachurski
11:30 - 12:15 język angielski 3.6 Magdalena Twarduś
12:20 - 12:05 historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 3.7 Ryszard Zieliński
13:10 - 13:50 matematyka 2.3 Urszula Pochroń
14:00 - 14:45 religia 2.1 Ks. Łukasz Jasek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 terenowe ćwiczenia geodezyjne (1) Krzysztof Stachurski
terenowe ćwiczenia geodezyjne (2) Rafał Pabis
08:50 - 09:35 terenowe ćwiczenia geodezyjne (1) Krzysztof Stachurski
terenowe ćwiczenia geodezyjne (2) Rafał Pabis
09:40 - 10:25 terenowe ćwiczenia geodezyjne (1) Krzysztof Stachurski
terenowe ćwiczenia geodezyjne (2) Rafał Pabis
10:40 - 11:25 terenowe ćwiczenia geodezyjne (1) Krzysztof Stachurski
terenowe ćwiczenia geodezyjne (2) Rafał Pabis
11:30 - 12:15 ćwiczenia obliczeniowe i kartograficzne 3.1 Krzysztof Stachurski
12:20 - 13:05 wychowanie fizyczne (dz) SG Maria Stach
wychowanie fizyczne (ch) SG Dariusz Fundakowski
13:10 - 13:55 wychowanie fizyczne (dz) SG Maria Stach
wychowanie fizyczne (ch) SG Dariusz Fundakowski
14:00 - 14:45 wychowanie fizyczne (dz) SG Maria Stach
wychowanie fizyczne (ch) SG Dariusz Fundakowski

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 geodezja inżynieryjna 3.2 Rafał Pabis
08:50 - 08:35 geodezja inżynieryjna 3.2 Rafał Pabis
09:35 - 10:25 informatyka (2) 1.26 Rafał Cichoń
09:40 - 10:25 geomatyka (1) 3.1 Krzysztof Stachurski
10:35 - 11:25 informatyka (2) 1.26 Rafał Cichoń
10:40 - 11:25 geomatyka (1) 3.1 Krzysztof Stachurski
11:30 - 12:15 język polski 2.3 Karina Skowron
12:20 - 13:05 język polski 2.3 Karina Skowron
13:10 - 13:55 religia 3.6 Ks. Łukasz Jasek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 2.3 Urszula Pochroń
08:50 - 09:35 język angielski 3.6 Magdalena Twarduś
09:40 - 10:25 kataster i gospodarka nieruchomościami 3.9 Tomasz Stal
10:40 - 11:25 język polski 3.6 Karina Skowron
11:30 - 12:15 zajęcia z wychowawcą 3.3 Kinga Kasińska-Stal
12:20 - 13:05 informatyka (1) 1.26 Rafał Cichoń
geomatyka (2) 3.1 Krzysztof Stachurski
13:10 - 13:55 informatyka (1) 1.26 Rafał Cichoń
geomatyka (2) 3.1 Krzysztof Stachurski