ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH JASŁO im. Króla Kazimierza Wielkiego *1969*
http://zsb.jaslo.pl

TECHNIKUM NR 5 - Klasa 3 TA

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 2.3 Urszula Pochroń
08:50 - 09:35 matematyka 2.3 Urszula Pochroń
09:40 - 10:25 organizacja robót budowlanych 2.7 Agata Sarnecka
10:40 - 11:25 organizacja robót budowlanych 2.7 Agata Sarnecka
11:30 - 12:15 język angielski (1) 2.2 Elżbieta Babiarz
informatyka (2) 1.26 Rafał Cichoń
12:20 - 13:05 informatyka (1) 1.26 Rafał Cichoń
język angielski (2) 2.2 Elżbieta Babiarz
13:10 - 13:55 pracownia kosztorysowania i dokumentacji przetargowej (1) 3.1 Mariusz Myśliwiec
14:00 - 14:45 pracownia kosztorysowania i dokumentacji przetargowej (1) 3.1 Mariusz Myśliwiec

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 zajęcia z wychowawcą 2.5 Elżbieta Babiarz
08:50 - 09:35 konstrukcje budowlane 3.7 Leszek Wierzgacz
09:40 - 10:25 kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa (1) 3.1 Mariusz Myśliwiec
język niemiecki (2) 3.2 Joanna Gierut
10:40 - 11:25 język niemiecki (1) 3.2 Joanna Gierut
kosztorysowanie i dokumentacja przetargowa (2) 3.1 Mariusz Myśliwiec
11:30 - 12:15 organizacja robót budowlanych 2.7 Agata Sarnecka
12:20 - 13:05 religia 2.1 Ks. Łukasz Jasek
13:10 - 13:55 język polski 2.5 Karina Skowron
14:00 - 14:45 język polski 2.5 Karina Skowron

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 organizacja robót budowlanych 2.7 Agata Sarnecka
08:50 - 09:35 organizacja robót budowlanych 2.7 Agata Sarnecka
09:40 - 10:25 matematyka 2.3 Urszula Pochroń
10:40 - 11:25 matematyka 2.3 Urszula Pochroń
11:30 - 12:15 organizacja robót budowlanych 2.7 Agata Sarnecka
12:20 - 13:05 wychowanie fizyczne (dz) SG Maria Stach
wychowanie fizyczne (ch 1) SG Dariusz Fundakowski
wychowanie fizyczne (ch 2) Marek Dyląg
13:10 - 12:55 wychowanie fizyczne (dz) SG Maria Stach
wychowanie fizyczne (ch 1) SG Dariusz Fundakowski
wychowanie fizyczne (ch 2) SG Marek Dyląg
14:00 - 14:45 wychowanie fizyczne (dz) SG Maria Stach
wychowanie fizyczne (ch 1) SG Dariusz Fundakowski
wychowanie fizyczne (ch 2) SG Marek Dyląg

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski (1) 2.2 Elżbieta Babiarz
informatyka (2) 1.26 Rafał Cichoń
08:50 - 09:35 język angielski (2) 2.2 Elżbieta Babiarz
informatyka (1) 1.26 Rafał Cichoń
09:40 - 10:25 pracownia organizacji robót budowlanych 2.7
10:40 - 11:25 pracownia organizacji robót budowlanych 2.7 Agata Sarnecka
11:30 - 12:15 pracownia organizacji robót budowlanych 2.7 Agata Sarnecka
12:20 - 13:05 religia 3.6 Ks. Łukasz Jasek
13:10 - 13:55 pracownia kosztorysowania i dokumentacji przetargowej (2) 3.1 Mariusz Myśliwiec
14:00 - 14:45 pracownia kosztorysowania i dokumentacji przetargowej (2) 3.1 Mariusz Myśliwiec

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:50 - 09:35 historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 3.7 Ryszard Zieliński
09:40 - 10:25 język polski 2.5 Karina Skowron
10:40 - 11:25 pracownia organizacji robót budowlanych 2.7 Agata Sarnecka
11:30 - 12:15 pracownia organizacji robót budowlanych 2.7 Agata Sarnecka
12:20 - 13:05 pracownia organizacji robót budowlanych 2.7 Agata Sarnecka
13:10 - 13:55 pracownia organizacji robót budowlanych 2.7 Agata Sarnecka