ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH JASŁO im. Króla Kazimierza Wielkiego *1969*
http://zsb.jaslo.pl

TECHNIKUM NR 5 - Klasa 1 TBB

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 religia 2.1 Ks. Krzysztof Kołodziejczyk
08:50 - 09:35 geografia 2.6 Edwin Bebło
09:40 - 10:25 język polski 2.5 Karina Skowron
10:40 - 11:25 język polski 2.5 Karina Skowron
11:30 - 12:15 historia 3.7 Ryszard Zieliński
12:20 - 13:05 edukacja dla bezpieczeństwa 3.7 Ryszard Zieliński
13:10 - 13:55 wychowanie fizyczne (dz) SG Maria Stach
14:00 - 14:45 wychowanie fizyczne (dz) SG Maria Stach

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne (dz) SG Maria Stach
08:50 - 09:35 informatyka (2) 3.2 Małgorzata Śliwa
język angielski (1) 2.2 Katarzyna Trzeciak-Olbrot
09:40 - 10:25 matematyka 2.3 Urszula Pochroń
10:40 - 11:25 wiedza o kulturze 2.5 Magdalena Brocławik
11:30 - 12:15 terenowe ćwiczenia geodezyjne (2) Krzysztof Stachurski
terenowe ćwiczenia geodezyjne (1) Tomasz Stal
język angielski (2) 2.1 Katarzyna Trzeciak-Olbrot
12:20 - 13:05 projekty obiektów architektury krajobrazu (2) 2.6 Agnieszka Lipińska-Przewoźnik
terenowe ćwiczenia geodezyjne (2) Krzysztof Stachurski
terenowe ćwiczenia geodezyjne (1) Tomasz Stal
13:10 - 13:55 terenowe ćwiczenia geodezyjne (2) Krzysztof Stachurski
terenowe ćwiczenia geodezyjne (1) Tomasz Stal
projekty obiektów architektury krajobrazu (2) 2.6 Agnieszka Lipińska-Przewoźnik
14:00 - 14:45 terenowe ćwiczenia geodezyjne (2) Krzysztof Stachurski
terenowe ćwiczenia geodezyjne (1) Tomasz Stal
rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu (2) 2.7 Barbara Czernecka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 07:45 wychowanie fizyczne (ch) SG Sławomir Dziadosz
08:50 - 09:35 wychowanie fizyczne (ch) SG Sławomir Dziadosz
09:40 - 10:25 język polski 2.5 Karina Skowron
10:40 - 10:25 wiedza o społeczeństwie 2.5 Karina Skowron
11:30 - 12:15 geodezja ogólna 3.9 Tomasz Stal
rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu (2) 2.5 Barbara Czernecka
12:20 - 13:05 geodezja ogólna 3.9 Tomasz Stal
projekty obiektów architektury krajobrazu (2) 2.6 Agnieszka Lipińska-Przewoźnik
13:10 - 13:55 geodezja ogólna 3.9 Tomasz Stal
projekty obiektów architektury krajobrazu (2) 2.7 Agnieszka Lipińska-Przewoźnik
14:00 - 14:45 podstawy przedsiębiorczości 3.3 Kinga Kasińska-Stal

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 3.9 Aleksandra Pelc-Piekuś
08:50 - 09:35 matematyka 3.9 Aleksandra Pelc-Piekuś
09:40 - 10:25 historia 3.7 Ryszard Zieliński
10:40 - 11:25 religia 2.1 Ks. Krzysztof Kołodziejczyk
11:30 - 12:15 geodezja ogólna (1) 3.9 Tomasz Stal
język niemiecki (2) 3.2 Joanna Gierut
12:20 - 13:05 język niemiecki (1) 3.2 Joanna Gierut
podstawy architektury krajobrazu (2) 2.6 Agnieszka Lipińska-Przewoźnik
13:10 - 13:55 informatyka (1) 1.26 Małgorzata Śliwa
rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu (2) 2.2 Barbara Czernecka
14:00 - 14:45 wychowanie fizyczne (ch) SG Sławomir Dziadosz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 zajęcia z wychowawcą 2.5 Karina Skowron
08:50 - 09:35 biologia 3.3 Kinga Kasińska-Stal
09:40 - 10:25 język angielski (1) 2.1 Katarzyna Trzeciak-Olbrot
język niemiecki (2) 3.2 Joanna Gierut
10:40 - 11:25 matematyka 2.6 Aleksandra Pelc-Piekuś
11:30 - 12:15 język niemiecki (1) 3.2 Joanna Gierut
język angielski (2) 2.1 Katarzyna Trzeciak-Olbrot
12:20 - 13:05 podstawy przedsiębiorczości 3.3 Kinga Kasińska-Stal